PARTNERZY DELTA CAPITAL GROUP

Reputację DELTA Capital Group budują konkretne osoby, które swoją wiedzę i doświadczenie zdobyły w najbardziej renomowanych instytucjach finansowych i firmach doradczych działających na rynkach polskim i międzynarodowym.


ARTUR ZDYBICKI

doradztwo strategiczne, project management, finansowanie


Specjalizuje się w doradztwie strategicznym oraz w project management. Pełnił funkcje kierownicze w międzynarodowych korporacjach takich jak Mondi Świecie S.A. oraz E.ON Energie. W 2003 roku dołączył do spółki Polenergia należącej do Kulczyk Investments, w której latach 2008-2012 pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Od 2010 roku do stycznia 2013 roku kierował projektem mającym na celu realizację morskich farm wiatrowych na Bałtyku uzyskując pierwsze w Polsce decyzje lokalizacyjne oraz warunki przyłączenia o mocy 1200 MW. Absolwent Kierunku Menedżerskiego SGH oraz studiów MBA na Danube University Krems (Austria).

RODRYG ŁOBODDA

doradztwo strategiczne, finansowanie, fuzje i przejęcia, regulowany rynek kapitałowy


Specjalizuje się w doradztwie strategicznym oraz regulowanym rynku kapitałowym. Od 1998 roku związany z rynkiem kapitałowym i bankowością inwestycyjną, w tym z CDM Pekao SA, Deutsche Bank Securities S.A., DI BRE Bank S.A. oraz FinCo Group S.A. Absolwent Finansów i Bankowości SGH.